Farní kavárna

Sejít se na faře na příjemné posezení u kávy s přáteli je možné každou neděli po ranní i velké mši svaté. Dopřát si tam můžete i menší sladkosti, které jsou nachystány na stole. Nebojte se obsloužit se sami, fara je otevřena pro každého!

Vychutnat si aktuálně můžete braziliskou kávu, která má přívlastek „zodpovědná“. Káva má UTZ certifikaci – jde o globální program pro udržitelné pěstování kávy, kakaa a čaje. Podporuje zlepšování životní úrovně tamních zemědělců, klade důraz na správnou zemědělskou praxi a soulad veškeré produkce s životním prostředím.

KAVÁRNA S OBSLUHOU

Farní kavárna s obsluhou na splacení rekonstrukce fary se koná dle ohlášek také po nedělní mši svaté v 9.30 hodin. Kromě kávy si zde můžete nabídnout také některou z napečených buchet či zákusků.

Nejbližší termín: 16. prosince 2018