Hledání dobrovolníků pro setkání vozíčkářů na Velehradě

Milí přátelé, milí velehradští maltézští dobrovolníci.

Obracím se na vás touto hromadnou cestou s mimořádnou zprávou – prosbou (mimo toho, že vám chci sdělit, že s vámi v letošním roce počítám a že vám potvrzuji vaši účast na akci).

Jak jistě víte, v těchto dnech nám vrcholí přípravy na 17. Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě a velmi intenzivně na všem stále pracujeme. Již nám také skončil oficiální termín pro přihlašování dobrovolníků.

A proto vlastně píšu. Přihlašování nám skončilo. A k dnešnímu dni máme přihlášených (vč. několika málo „opozdilců“ ;-)))  a vč. vašich maličkostí ;-)))  ) celkem 44 dobrovolníků, za což jsme rádi a je to moc dobře. Ale stále nám ještě chybí naplnit naši plánovanou letošní kapacitu což je cca 70 dobrovolníků = do toho nám tedy chybí ještě 26 dobrovolníků. A proto se na vás všechny obracím s prosbou o pomoc. Prosím, šiřte dále mezi své přátele a známé tuto informaci, tuto nabídku (i pozvánku viz. příloha) a prosím, pomozte nám sehnat zbytek dobrovolníků. Je to velmi nutné a urgentní. Kdyby bylo cokoliv potřeba, jsem k dispozici.

Přeji Vám hezké následující dny a se těším se s vámi již velmi brzy na viděnou na Velehradě.

Petr „Kokeš“ Jakeš, 777 554 112, sp.kokes@seznam.cz

Velehrad pomoc